viernes, 23 de diciembre de 2016

4.B HAMA


LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI                                9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                              24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   



TXANELA 3 HIZTEGIA

TXANELA 3. GAIA - HIZTEGIA

lunes, 19 de diciembre de 2016

IRAKURRI ETA ERANTZUN 01

IRAKURRI ETA ERANTZUN 01

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.

GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU,
LARANJAK ADIERAZTEN DU ERDIA BAINO GEHIAGO TXARTO DAUDELA

GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA

 EUKITEKOTAN ZENBAKI BAT ZURE ONDOAN, GALDERA HORIEK TXARDO DAUDE.


4.B: AZKEN AGUNA 30a, Ostirala.






LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO  3                 8.-  ALAIN ETXARRI                               9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA  3                     
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ3                            15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ 2,3
19.- NAHIA RABASOT 3                 20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO3,4,5                     24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA



OKERRAK ZUZENDU O2

OKERRAK ZUZENDU: ESALDI BAKOITZEAN OKER BAT AURKITU DEZAKEZUE. HITZ HORI ALDATZEN BADUZU ESALDIA ONDO EGONGO DA. ALDATU DUZUN HITZA IZANGO DA BIALDUKO DIDAZUN ERANTZUNA.

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.

GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU,
LARANJAK ADIERAZTEN DU ERDIA BAINO GEHIAGO TXARTO DAUDELA

GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA

 EUKITEKOTAN ZENBAKI BAT ZURE ONDOAN, GALDERA HORIEK TXARDO DAUDE.

4.B: AZKEN AGUNA 25a, IGANDEA.




LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO 1,2,5                     3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO 2                5.-  DANIEL DA MOTA                              6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO1,2,5             8.-  ALAIN ETXARRI 1,2,4                        9.- IRAIA GONZÁLEZ                             
10.-  YERAY GONZÁLEZ2,3,4,5     11.- ANER HERNANDO  1                        12.- SHEILA LANDA1,2,5                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                 14.-  UNAI MARTÍNEZ 1,2,5                    15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA 4                  17.- RUBÉN PÉREZ 4,5                              18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT1,2,4,5         20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER 1     23.- ADRIAN SERRANO                             24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA

ZATIKETA 06

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.


GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU,
LARANJAK ADIERAZTEN DU AKATZ BAT DAGOLA

GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA

 ZENBAKI BATEK, ZURE ONDOAN, ADIERAZTEN  DU ZENBAT "INFORME" BIALDU DUZUN

4.B: AZKEN AGUNA 25a, IGANDEA




LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI                               9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   

domingo, 11 de diciembre de 2016

ADITZA 04

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.

GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU,
LARANJAK ADIERAZTEN DU ERDIA BAINO GEHIAGO TXARTO DAUDELA

GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA

 EUKITEKOTAN ZENBAKI BAT ZURE ONDOAN, GALDERA HORIEK TXARDO DAUDE.


4.B: AZKEN AGUNA 18a, IGANDEA





LH 4.B KUKULLAGA
1,2,3,4,5

1.-  ENDIKA ANDRÉS  3,4(-)              2.- IZARO ANGUIANO                            3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO 1,,3,,5         8.-  ALAIN ETXARRI 4,5                          9.- IRAIA GONZÁLEZ    1,,3,4                  
10.-  YERAY GONZÁLEZ 5              11.- ANER HERNANDO                             12.- SHEILA LANDA  1,2,3,4                
13.- NAROA MARTÍNEZ 2              14.-  UNAI MARTÍNEZ 2,3,4                     15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA  5                 17.- RUBÉN PÉREZ  1,3,4,5                     18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT 4,5               20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ 
22.- CRISTINA SANTANDER 5      23.- ADRIAN SERRANO                             24.- PAULE TEIJEIRO 3,5
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   

LH 4.A KUKULLAGA
SILVIA SANZ   MIKEL SARABIA  1,3,4,5    MIKEL ANDRÉS  1,3,4

ZATIKETAK 5

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.


GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU,
LARANJAK ADIERAZTEN DU AKATZ BAT DAGOLA

GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA

 ZENBAKI BATEK, ZURE ONDOAN, ADIERAZTEN  DU ZENBAT "INFORME" BIALDU DUZUN



4.B: AZKEN AGUNA 18a, IGANDEA




LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI                               9.- IRAIA GONZÁLEZ Hondarra             
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   

LH 4.A KUKULLAGA

SILVIA SANZ      MIKEL SARABIA

jueves, 1 de diciembre de 2016

OKERRAK ZUZUENDU 01

OKERRAK ZUZENDU: ESALDI BAKOITZEAN OKER BAT AURKITU DEZAKEZUE. HITZ HORI ALDATZEN BADUZU ESALDIA ONDO EGONGO DA. ALDATU DUZUN HITZA IZANGO DA BIALDUKO DIDAZUN ERANTZUNA.

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.


GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU,
LARANJAK ADIERAZTEN DU ERDIA BAINO GEHIAGO TXARTO DAUDELA

GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA

 EUKITEKOTAN ZENBAKI BAT ZURE ONDOAN, GALDERA HORIEK TXARDO DAUDE.



4.B: AZKEN AGUNA 12a, AZTEAZKENA, ARRATSALDEZ





LH 4.B KUKULLAGA



1.-  ENDIKA ANDRÉS 5                       2.- IZARO ANGUIANO 4,5                     3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA 5                         6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO 1,5               8.-  ALAIN ETXARRI  2,5                       9.- IRAIA GONZÁLEZ                           
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO 5                       12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ   4,5                      15.- OINATZ MOMEÑE 4,5                  
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ2,3,4,5
19.- NAHIA RABASOT 1,2,3,4,5     20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO 1,2,3,4,5             24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA  2,3,4,5 -