miércoles, 30 de noviembre de 2016

ADITZA 03

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.


GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU, EUKITEKOTAN ZENBAKI BAT ZURE ONDOAN, GALDERA HORIEK TXARDO DAUDE.
LARANJAK ADIERAZTEN DU ERDIA BAINO GEHIAGO TXARTO DAUDELA
GORRIAK, EZ DUZULA BIALDU INFORMEA



4.B: AZKEN AGUNA 7a, AZTEAZKENA, ARRATSALDEZ






LH 4.A KUKULLAGA
ALAZNE FERNÁNDEZ 2,3,4,5


LH 4.B KUKULLAGA


1.-  ENDIKA ANDRÉS 5                      2.- IZARO ANGUIANO 2,4,5                    3.- ARITZ AZKORRA 1,2,3,4,5
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA  4                       6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI 1,4,5-                   9.- IRAIA GONZÁLEZ 2                             
10.-  YERAY GONZÁLEZ  2,5-         11.- ANER HERNANDO 1,5                     12.- SHEILA LANDA 4,5                       
13.- NAROA MARTÍNEZ 1,2             14.-  UNAI MARTÍNEZ                            15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA 1,5-              17.- RUBÉN PÉREZ 5                               18.- JESÚS PÉREZ1,2,4,5 
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                  21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO  2                      26.- EVA RAKHTA 4,5  

AZTEKA INPERIOA

BEGIRATU, ENTZUN ETA ERANTZUN





lunes, 28 de noviembre de 2016

ZATIKETA 4



ZATIKETA 04

KOLORE URDINAK GURA DU ESATEA ONDO DAGOLA, LARANJA IZATEKOTAN BIRPASATU BEHAR DUZU ZATIKETA, ETA BESTE INFORME BAT BIALDU.


GOGORATU HONDARRA EZIN DA IZAN ZATITZAILEA BAINO HANDIAGO.

4.B: AZKEN AGUNA 5a, ASTELEHENA, GOIZEZ





LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS 1                       2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                       
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI -                              9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA 

LH 4.D KUKULLAGA
ELISABET SANTANDER               ANDER LLOSA (Hondarra txarto)

miércoles, 23 de noviembre de 2016

IPAR AMERIKAKO OHITURAK Txanela 2. Gaia

TXANELA 2. GAIA

KOLORE URDINAK GURA DU ESATEA ONDO DAGOLA, LARANJA IZATEKOTAN BIRPASATU BEHAR DUZU ZATIKETA, ETA BESTE INFORME BAT BIALDU.


4.B: AZKEN AGUNA, ABENDUAren 2a, OSTIRALA




LH 4.A KUKULLAGA

LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                             3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO 4             5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO 2,3,4           8.-  ALAIN ETXARRI  3,4 -                       9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ-4               11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE 3                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ1,2,3,4,5
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER          23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   

                                   LH 4.C KUKULLAGA

                                   LH 4.D KUKULLAGA

ZATIKETA 3

ZATIKETA 03

KOLORE URDINAK GURA DU ESATEA ONDO DAGOLA, LARANJA IZATEKOTAN BIRPASATU BEHAR DUZU ZATIKETA, ETA BESTE INFORME BAT BIALDU.


GOGORATU HONDARRA EZIN DA IZAN ZATITZAILEA BAINO HANDIAGO.

4.B: AZKEN AGUNA 28a, ASTELEHENA, GOIZEZ


LH 4.A KUKULLAGA

LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI-                               9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                           12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA  -                   17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   


LH 4.C KUKULLAGA
ANDER SÁIZ

LH 4.D KUKULLAGA

LAIA TEIJEIRO

lunes, 21 de noviembre de 2016

jueves, 17 de noviembre de 2016

ZATIKETA 02

ZATIKETA 02

KOLORE URDINAK GURA DU ESATEA ONDO DAGOLA, LARANJA IZATEKOTAN BIRPASATU BEHAR DUZU ZATIKETA, ETA BESTE INFORME BAT BIALDU.

GOGORATU HONDARRA EZIN DA IZAN ZATITZAILEA BAINO HANDIAGO.

4.B: AZKEN AGUNA 21a, ASTELEHENA, GOIZEZ


LH 4.A KUKULLAGA
Kevin Landa                             IBÓN BALDAZO                                ALAZNE FERNÁNDEZ


LH 4.B KUKULLAGA

1.-  ENDIKA ANDRÉS                          2.- IZARO ANGUIANO                              3.- ARITZ AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                             6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI                               9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                  11.- ANER HERNANDO                            12.- SHEILA LANDA                       
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                               15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                     17.- RUBÉN PÉREZ                                     18.- JESÚS PÉREZ-
19.- NAHIA RABASOT                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                   21.- SARA SÁEZ 
22.- CRISTINA SANTANDER         23.- ADRIAN SERRANO                            24.- PAUEL TEIJEIRO
25.- ENEKO VASCO                          26.- EVA RAKHTA   


LH 4.C KUKULLAGA
IRATI RODRÍGUEZ                           ASIER MARTÍNEZ                                          UXUE BLANDO  
ANDER SÁIZ


LH 4.D KUKULLAGA
ENEKO CAYUSO                    ISABEL DE DIEGO                                 LAIA TEIJEIRO




miércoles, 16 de noviembre de 2016

INKAK


ENTZUN ETA IKASI
Lana egin baino lehen irakurri ondo galderak, eta gero entzun dokumentala.




jueves, 10 de noviembre de 2016

ZATIKETA 01


KOLORE URDINAK GURA DU ESATEA ONDO DAGOLA, LARANJA IZATEKOTAN BIRPASATU BEHAR DUZU ZATIKETA, ETA BESTE INFORME BAT BIALDU.

GOGORATU HONDARRA EZIN DA IZAN ZATITZAILEA BAINO HANDIAGO.

4.B: AZKEN AGUNA 17a, OSTEGUNA, ARRATSALDEZ





LH 4.A KUKULLAGA
IBON BALDAZO                                       KEVIN LANDA                            IKER DE CELIS

LH 4.B KUKULLAGA

1.- ENDIKA ANDRÉS                           2.- IZARO ANGUIANO                            3.- ARITZA AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO                 5.-  DANIEL DA MOTA                            6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                      8.-  ALAIN ETXARRI                               9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ                 11.- ANER HERNANDO                           12.- SHEILA LANDA                                
13.- NAROA MARTÍNEZ                  14.-  UNAI MARTÍNEZ                              15.- OINATZ MOMEÑE                   
16.-  NAROA PADILLA                      17.- RUBÉN PÉREZ                                   18.- JESÚS PÉREZ 
19.- NAHIA RABASOT                       20.- MAIALEN RODRÍGUEZ                  21.- SARA SÁEZ                                   
22.- CRISTINA SANTANDER - -      23.-  ADRIAN SERRANO                           24.- PAULE TEIJEIRO
25.- ENEKO  VASCO


LH 4.C KUKULLAGA
IBAI ÁLVAREZ                   ANDER SÁIZ                      JULENE LLAMOSAS                   UXUE DIEZ
DIEGO MORALES             IRATI RODRÍGUEZ       ASIER MARTÍNEZ                         UXUE BLANCO

                                    LH 4.D KUKULLAGA

 ELISABETH SANTANDER                 LAIA TEIJEIRO

miércoles, 9 de noviembre de 2016

ADITZA 02

BETIKO MODUAN. BETE FORMULARIOA ETA BIALDU.

GOGORATU, URDINEZ EGOTEN BAZARA ONDO DAGOLA ADIERAZTEN DU, EUKITEKOTAN ZENBAKI BAT ZURE ONDOAN, GALDERA HORIEK TXARDO DAUDE.


4.B: AZKEN AGUNA 17a, OSTEGUNA, ARRATSALDEZ






LH 4.B KUKULLAGA

1.- ENDIKA ANDRÉS                         2.- IZARO ANGUIANO                            3.- ARITZA AZKORRA
4.- NAHIKARI CASTILLO  (4,9)                               5.-  DANIEL DA MOTA                            6.-  ANDER DE DIEGO                        
7.-  ALVARO DE PANDO                                             8.-  ALAIN ETXARRI                               9.- IRAIA GONZÁLEZ                              
10.-  YERAY GONZÁLEZ(1,2,3,4,8,9,10)       11.- ANER HERNANDO  (1,2,4,9,10)    12.- SHEILA LANDA (2,4,6,8,9)                               
13.- NAROA MARTÍNEZ                                         14.-  UNAI MARTÍNEZ               15.- OINATZ MOMEÑE(8,)                
16.-  NAROA PADILLA                                       17.- RUBÉN PÉREZ                                   18.- JESÚS PÉREZ 
19.- NAHIA RABASOT                                      20.- MAIALEN RODRÍGUEZ (4,7,9,19)         21.- SARA SÁEZ                                    
22.- CRISTINA SANTANDER (2,4,6,8,10)      23.-  ADRIAN SERRANO (DENAK)             24.-PAULE TEIJEIRO (3,9)
25.- ENEKO  VASCO

LH 4.C KUKULLAGA

JULENE LLAMOSAS (2,4,6,7,8,9,)            IRATI  (2,4,6,7,8,9,)